Зрителка на "Нова тв" е изпратила сигнал до "Моята новина", в който описва възмущението си, от разиграла се ситуация на жп гарата във Варна. Ето и самия сигнал и снимката на зрителката:
_480x640.jpg)
Снимката е направена в град Варна на 18.12.2015г. Тъй като някоя от жените на касите е дала повече места, отколкото има в самия влак, доста хора трябваше да пътуват прави. Както виждате на билета пише "ПРАВ". Това е безобразие!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Ангели на пътя“ излизат на протест в големите градове
Дата: 26/06, 07:28
Бойлер се запали в хотелски апартамент в Царево
Дата: 26/06, 07:23
Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16
Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12
Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00