Зрителка на "Нова тв" е изпратила сигнал до "Моята новина", в който описва възмущението си, от разиграла се ситуация на жп гарата във Варна. Ето и самия сигнал и снимката на зрителката:
_480x640.jpg)
Снимката е направена в град Варна на 18.12.2015г. Тъй като някоя от жените на касите е дала повече места, отколкото има в самия влак, доста хора трябваше да пътуват прави. Както виждате на билета пише "ПРАВ". Това е безобразие!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11
"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05
40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54