Зрителка на "Нова тв" е изпратила сигнал до "Моята новина", в който описва възмущението си, от разиграла се ситуация на жп гарата във Варна. Ето и самия сигнал и снимката на зрителката:
_480x640.jpg)
Снимката е направена в град Варна на 18.12.2015г. Тъй като някоя от жените на касите е дала повече места, отколкото има в самия влак, доста хора трябваше да пътуват прави. Както виждате на билета пише "ПРАВ". Това е безобразие!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МУ-Варна отбелязва 65 години с нестандартна щафета по вода
Дата: 26/06, 11:42
Борисов има "нов Цветанов" и "дясна ръка"
Дата: 26/06, 11:35
ЕК предлага удължаване с още една година на статута на закрила за украинските бежанци в ЕС
Дата: 26/06, 11:34
Парламентът направи промени в състава на постоянни парламентарни комисии
Дата: 26/06, 11:31
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
Дата: 26/06, 11:27