Сигнал от Варна: Днес си купих билет за влака, но бях много неприятно изненадана


19/12/2015, 00:52

Зрителка на "Нова тв" е изпратила сигнал до "Моята новина", в който описва възмущението си, от разиграла се ситуация на жп гарата във Варна. Ето и самия сигнал и снимката на зрителката:

Снимката е направена в град Варна на 18.12.2015г. Тъй като някоя от жените на касите е дала повече места, отколкото има в самия влак, доста хора трябваше да пътуват прави. Както виждате на билета пише "ПРАВ". Това е безобразие!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11

"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05

40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02

25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Дата: 26/06, 11:01

Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия