Делото „КТБ” ще влезе в съда, когато му дойде времето. Това каза пред журналисти Иван Гешев, прокурор в Софийска градска прокуратура и наблюдаващ прокурор по делото „КТБ”, по отношение на евентуалния срок за влизане на делото за несъстоятелността на банката в съда, предаде Агенция „Фокус” .
„Делото за КТБ има 5 направления. Едното е за липсата на 206 млн. лева от главната каса. Второ е това, което вие наричате източване. Там става въпрос за няколко милиарда. Третото е надзора на БНБ, четвъртото е вътрешният одит, е петото – външния. Делото е едно, но се разследват тези направления”, посочи прокурор Гешев, пише 24chasa.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 12:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 12:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 12:10
Жена е в тежко състояние след удар от кола в Русе
Дата: 26/06, 12:06
Заловиха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Дата: 26/06, 12:03