Делото „КТБ” ще влезе в съда, когато му дойде времето. Това каза пред журналисти Иван Гешев, прокурор в Софийска градска прокуратура и наблюдаващ прокурор по делото „КТБ”, по отношение на евентуалния срок за влизане на делото за несъстоятелността на банката в съда, предаде Агенция „Фокус” .
„Делото за КТБ има 5 направления. Едното е за липсата на 206 млн. лева от главната каса. Второ е това, което вие наричате източване. Там става въпрос за няколко милиарда. Третото е надзора на БНБ, четвъртото е вътрешният одит, е петото – външния. Делото е едно, но се разследват тези направления”, посочи прокурор Гешев, пише 24chasa.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35