Снимка Булфото
Зверски бой след катастрофа е станал тази вечер в столицата, алармираха в БЛИЦ очевидци на случилото се. След като се ударили два автомобила, от единия изскочил бияч и помлял водача на другото возило - 43 годишен мъж от София.
Той налетял и на жената, която била с него - около 40 годишна столичанка. Двамата пострадали са откарани в "Пирогов". На мъжа е откъсната част от долната устна и е избит зъб. Инцидентът е станал малко преди 20 часа.
Малко по-рано, при друг инцидент, е блъснат 60-годишен пешеходец, който е в кома.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22