Снимка Булфото
Зверски бой след катастрофа е станал тази вечер в столицата, алармираха в БЛИЦ очевидци на случилото се. След като се ударили два автомобила, от единия изскочил бияч и помлял водача на другото возило - 43 годишен мъж от София.
Той налетял и на жената, която била с него - около 40 годишна столичанка. Двамата пострадали са откарани в "Пирогов". На мъжа е откъсната част от долната устна и е избит зъб. Инцидентът е станал малко преди 20 часа.
Малко по-рано, при друг инцидент, е блъснат 60-годишен пешеходец, който е в кома.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Очаква се засилен трафик по пътя за Гърция
Дата: 27/06, 08:56
Потушиха 108 пожара през изминалото денонощие
Дата: 27/06, 08:52
Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Дата: 27/06, 08:432 Коментара
Срив от 35% на туристите остави хотелите по Северното Черноморие наполовина празни
Дата: 27/06, 08:37
До 5 евро стига цената за ползване на обществена тоалетна у нас
Дата: 27/06, 08:181 Коментар