Кадър: bТV
Автогонките да бъдат записани в закона като престъпление, МВР да може да арестува участниците, а при рецидив да ги праща в затвора за 6 години - за тези драконовски мерки настояха от пътната полиция пи обсъждането на законодателните промени относно бясното шофиране и хулиганство на пътя, съобщи bTV.
До момента при 260 такива случая са съставени само 25 акта, защото при идването на полицията гонките приключват.
Сигналите само за София са близо 2500, но органите на КАТ са установили само 18 гонки.
Предложението е да се плаща такса за ползване на писти, за да се спре бясното шофиране на пътя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак и Дунав Русе завършиха при нулево равенство в контрола
Дата: 27/06, 20:31
Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24
България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21
Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16