Кадър: bТV
Автогонките да бъдат записани в закона като престъпление, МВР да може да арестува участниците, а при рецидив да ги праща в затвора за 6 години - за тези драконовски мерки настояха от пътната полиция пи обсъждането на законодателните промени относно бясното шофиране и хулиганство на пътя, съобщи bTV.
До момента при 260 такива случая са съставени само 25 акта, защото при идването на полицията гонките приключват.
Сигналите само за София са близо 2500, но органите на КАТ са установили само 18 гонки.
Предложението е да се плаща такса за ползване на писти, за да се спре бясното шофиране на пътя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за неделя: Телец - приятна изненада; Лъв - уединение; Скорпион - интуиция; Стрелец - интересни предложения; Водолей - вдъхновение
Дата: 28/06, 04:30
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 04:20
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 04:20
На днешната дата в историята
Дата: 28/06, 04:00
Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
Дата: 28/06, 02:00