Хандбалистите до 19 години на Спартак се класираха за финала в държавното първенство. Варненци надиграха Добруджа с 29:19 (15:11) и ще спорят за титлата с Локомотив (ГО). Финалът е утре от 13,30 часа в „Спортпалас”.
„Разполагаме с много талантливо поколение и вярвам, че момчетата ще дадат всичко от себе си, за да се окичат със златните медали”, заяви треньорът на Спартак Пенко Златев.
Както се очакваше, спартаклии завършиха първи в групата си, след като днес предобед спечелиха и третия си мач, този път срещу „Левски” с 28:17.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31