Хандбалистите до 19 години на Спартак се класираха за финала в държавното първенство. Варненци надиграха Добруджа с 29:19 (15:11) и ще спорят за титлата с Локомотив (ГО). Финалът е утре от 13,30 часа в „Спортпалас”.
„Разполагаме с много талантливо поколение и вярвам, че момчетата ще дадат всичко от себе си, за да се окичат със златните медали”, заяви треньорът на Спартак Пенко Златев.
Както се очакваше, спартаклии завършиха първи в групата си, след като днес предобед спечелиха и третия си мач, този път срещу „Левски” с 28:17.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Черно море излиза срещу Янтра в първата си контрола утре
Дата: 23/06, 21:13
Португалия с класика над Узбекистан до почивката, Роналдо се разписа 2 пъти
Дата: 23/06, 21:02
Лъчезар Богданов: Най-разумно е бюджетът за 2026-а просто да замрази съществуващото положение
Дата: 23/06, 20:47
Кола се обърна по таван на ул. "Царевец" във Варна
Дата: 23/06, 20:40
Очевидец за убийството на Лъвов мост: Хвана го за гушата и краката и директно го изхвърли
Дата: 23/06, 20:37