Хандбалистите до 19 години на Спартак се класираха за финала в държавното първенство. Варненци надиграха Добруджа с 29:19 (15:11) и ще спорят за титлата с Локомотив (ГО). Финалът е утре от 13,30 часа в „Спортпалас”.
„Разполагаме с много талантливо поколение и вярвам, че момчетата ще дадат всичко от себе си, за да се окичат със златните медали”, заяви треньорът на Спартак Пенко Златев.
Както се очакваше, спартаклии завършиха първи в групата си, след като днес предобед спечелиха и третия си мач, този път срещу „Левски” с 28:17.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Щастиливият Роналдо: Бог помага на тези, които работят усилено
Дата: 23/06, 23:32
ООН евакуира 11 000 блокирани моряци в Ормузкия проток
Дата: 23/06, 23:21
Войните и климатичните бедствия оставят 100 милиона деца извън училище
Дата: 23/06, 23:08
Започва основен ремонт на над 29 км третокласни пътища в област Добрич, финансиран от ЕС
Дата: 23/06, 22:59
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47