видео: Константин Симеонов
Читател на „Петел“ се възмути и реши да покаже на всички какво е състоянието на околовръстния булевард на Варна „Христо Смирненски“. Един от проблемите е недовършен ремонт след изкоп, като на това място всички коли трябва да спрат.
„Преди около седмица имаше авария на бул. „Христо Смирненски“, точно преди кръстовището с ул. „Мир“ в посока „Бриз“. От тогава огромната дупка е зарината с чакъл и стои така, като затруднява движението в едната лента. Това е недопустимо за околовръстен път, по който следва да няма задръствания, но се случва точно обратното“ написа нашият читател Константин Симеонов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
Дата: 26/06, 18:40
Тристранката се събира на извънредно заседание в понеделник
Дата: 26/06, 18:31
Слави Трифонов: Уважаеми колеги журналисти, защо не разкъсате проектобюджета на Радев?
Дата: 26/06, 18:21
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 18:20
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 18:20