видео: Константин Симеонов
Читател на „Петел“ се възмути и реши да покаже на всички какво е състоянието на околовръстния булевард на Варна „Христо Смирненски“. Един от проблемите е недовършен ремонт след изкоп, като на това място всички коли трябва да спрат.
„Преди около седмица имаше авария на бул. „Христо Смирненски“, точно преди кръстовището с ул. „Мир“ в посока „Бриз“. От тогава огромната дупка е зарината с чакъл и стои така, като затруднява движението в едната лента. Това е недопустимо за околовръстен път, по който следва да няма задръствания, но се случва точно обратното“ написа нашият читател Константин Симеонов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22
Тройният концерт на Бетовен събира три световни звезди на юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 26/06, 23:13