Това, че всички се зарадваха на моята победа, ме направи още по-щастлив, сподели победителят последния сезон на „Фермата“ Яни Андреев в предаването „Тази сутрин“ по bTV.
Не реагирах прекалено силно, защото по принцип не показвам много емоция, обясни той. Когато преживееш много неща, един вид емоцията изчезва от теб. А в последните три години преживях доста неща, сподели той.
Според него самочувствие не трябва показва с думи, а с действия.
С всички участници си останахме в добри отношения, добави Яни, но посочи, че никоя от жените не му е станала по-специална.
Парите от наградата основно ще бъдат вложат в развитието на стопанството ни и мечтата ми за 1000 кошера, каза още той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пострадалият шофьор в катастрофата на пътя Свищов – село Вардим е починал
Дата: 23/06, 11:22
Дара отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Дата: 23/06, 11:20
Кола блъсна мъж с куче в Несебър
Дата: 23/06, 11:20
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 11:20
Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Дата: 23/06, 11:16