Това, че всички се зарадваха на моята победа, ме направи още по-щастлив, сподели победителят последния сезон на „Фермата“ Яни Андреев в предаването „Тази сутрин“ по bTV.
Не реагирах прекалено силно, защото по принцип не показвам много емоция, обясни той. Когато преживееш много неща, един вид емоцията изчезва от теб. А в последните три години преживях доста неща, сподели той.
Според него самочувствие не трябва показва с думи, а с действия.
С всички участници си останахме в добри отношения, добави Яни, но посочи, че никоя от жените не му е станала по-специална.
Парите от наградата основно ще бъдат вложат в развитието на стопанството ни и мечтата ми за 1000 кошера, каза още той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар
Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар
Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36