Варна е градът с най-рязък спад
Изпращаме 2017-а година с драстичен спад в раждаемостта. Тази година родените бебета са с близо 5000 по-малко в сравнение с миналата.
Засега Варна е градът, в който спадът в раждаемостта е най-сериозен. Тази година са родени с над 800 бебета по-малко в сравнение с миналата.
А някои родители се отказват от бъдещето. Само в Монтана 13 майки са изоставили децата си.
Единствено във Велико Търново спад в раждаемостта няма. Само там са родени повече бебета в сравнение с миналата година. Проплакали са с шест повече новородени.
Гледайте повече във видеото на Нова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35