Варна е градът с най-рязък спад
Изпращаме 2017-а година с драстичен спад в раждаемостта. Тази година родените бебета са с близо 5000 по-малко в сравнение с миналата.
Засега Варна е градът, в който спадът в раждаемостта е най-сериозен. Тази година са родени с над 800 бебета по-малко в сравнение с миналата.
А някои родители се отказват от бъдещето. Само в Монтана 13 майки са изоставили децата си.
Единствено във Велико Търново спад в раждаемостта няма. Само там са родени повече бебета в сравнение с миналата година. Проплакали са с шест повече новородени.
Гледайте повече във видеото на Нова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Суров отговор на страни в Европа срещу престъпността сред непълнолетните
Дата: 27/06, 15:24
Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59
Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53