5000 по-малко бебета през 2017-а


30/12/2017, 14:00

Варна е градът с най-рязък спад

Изпращаме 2017-а година с драстичен спад в раждаемостта. Тази година родените бебета са с близо 5000 по-малко в сравнение с миналата.

Засега Варна е градът, в който спадът в раждаемостта е най-сериозен. Тази година са родени с над 800 бебета по-малко в сравнение с миналата. 

А някои родители се отказват от бъдещето. Само в Монтана 13 майки са изоставили децата си.

Единствено във Велико Търново спад в раждаемостта няма. Само там са родени повече бебета в сравнение с миналата година. Проплакали са с шест повече новородени. 

Гледайте повече във видеото на Нова.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Суров отговор на страни в Европа срещу престъпността сред непълнолетните
Дата: 27/06, 15:24

Прокуратурата възложи проверка на пътя, където стана катастрофата на АМ "Струма"
Дата: 27/06, 15:16

Ружа Райчева: В случая с "Баба Алино" имаме групово узаконяване на беззаконието
Дата: 27/06, 15:05

Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59

Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия