Соломон Паси пожела 1 минута мълчание в ефир в чест на внезапно издъхналия вчера известен бизнесмен Стефан Шарлопов. Той разкри пред bTV, че двамата са били много близки и той уважава безкрайно много бизнесмена. "Бих искал да отдадем един момент на мълчание за великия българин, който ни напусна - Стефан Шарлопов. Никога няма да забравя как когато обявихме, че напускаме Варшавския мирен договор, той донесе една бутилка уиски, за да отпразнуваме.
Той беше невероятен човек, на когото аз искрено се възхищавам", разказва Паси. "Чувахме се редовно и аз искрено му се възхищавах. Това е човек с бизнес мащаб и уникално отношение към всеки. Не мога да кажа, че е оценявал здравето си, но Господ крои планове за всеки и очевидно това е бил планът за него", допълни той.
Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59
Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 14:52
Асен Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Дата: 27/06, 14:50
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39