Соломон Паси пожела 1 минута мълчание в ефир в чест на внезапно издъхналия вчера известен бизнесмен Стефан Шарлопов. Той разкри пред bTV, че двамата са били много близки и той уважава безкрайно много бизнесмена. "Бих искал да отдадем един момент на мълчание за великия българин, който ни напусна - Стефан Шарлопов. Никога няма да забравя как когато обявихме, че напускаме Варшавския мирен договор, той донесе една бутилка уиски, за да отпразнуваме.
Той беше невероятен човек, на когото аз искрено се възхищавам", разказва Паси. "Чувахме се редовно и аз искрено му се възхищавах. Това е човек с бизнес мащаб и уникално отношение към всеки. Не мога да кажа, че е оценявал здравето си, но Господ крои планове за всеки и очевидно това е бил планът за него", допълни той.
Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08
Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02
Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55
Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52
Частните обиколки на атинския Акропол вече струват 5000 евро
Дата: 27/06, 15:41