Синоптичката на bTV Стаси Цалова се върна на екран след двегодишно майчинство. След емисиите с прогнозите за времето тя бяга бързо вкъщи, защото без нея второто й дете няма какво да яде, пише „Галерия“.
Малката Антонина, която е почти на две години все още си похапва от майчиното мляко. Стаси се опитала няколко пъти да спре да я кърми, но не се получавало. Момиченцето често боледувало и синоптичката предпочитала да подсилва имунната му система с кърма.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нетаняху: Не съм искал одобрение от Тръмп за ударите по Иран
Дата: 24/06, 22:00
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 22:00
Мерц: Украйна остава силна и европейската подкрепа също
Дата: 24/06, 21:51
Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Дата: 24/06, 21:47
С подкрепата на САЩ: Ливан и Израел обсъждат отстъпването на територии
Дата: 24/06, 21:43