Синоптичката на bTV Стаси Цалова се върна на екран след двегодишно майчинство. След емисиите с прогнозите за времето тя бяга бързо вкъщи, защото без нея второто й дете няма какво да яде, пише „Галерия“.
Малката Антонина, която е почти на две години все още си похапва от майчиното мляко. Стаси се опитала няколко пъти да спре да я кърми, но не се получавало. Момиченцето често боледувало и синоптичката предпочитала да подсилва имунната му система с кърма.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01
Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57
Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38