Днес е починал бившият кмет на Лом арх. Богомил Колчев, пише BulNews.bg. Той бе начело на крайдунавската община от 1995 до 1999 г.
Aрх. Колчев ще бъде запомнен като един достоен човек и всеотдаен градоначалник, който милее за родния край, написаха на страницата на местната управа.
През 2012 г. беше удостоен с почетния знак на община Лом.
Поклонението ще се състои на 17.03.2019 г., от 11.00 ч. в Катедралния храм „Успение Богородично“. Погребението ще извърши от 12.00 ч. в Борунските гробища.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 22:00
Харалан Александров: ГЕРБ съчувства на ПБ, но Радев няма да счупи рекорда на Борисов
Дата: 23/06, 21:581 Коментар
Комарите вече тормозят целогодишно гърците
Дата: 23/06, 21:441 Коментар
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 21:40