Скръбна вест: Почина бившият кмет на Лом Боби Колчев


16/03/2019, 08:35

Днес е починал бившият кмет на Лом арх. Богомил Колчев, пише BulNews.bg. Той бе начело на крайдунавската община от 1995 до 1999 г.

Aрх. Колчев ще бъде запомнен като един достоен човек и всеотдаен градоначалник, който милее за родния край, написаха на страницата на местната управа.

През 2012 г. беше удостоен с почетния знак на община Лом.

Поклонението ще се състои на 17.03.2019 г., от 11.00 ч. в Катедралния храм „Успение Богородично“. Погребението ще извърши от 12.00 ч. в Борунските гробища.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бързият влак от София за Бургас остана на Подуяне заради скъсана контактна мрежа
Дата: 23/06, 18:39

Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25

Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18

След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:141 Коментар

Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия