Булфото
Последен ден от новата акция на КАТ. Тя е за използването на колани от шофьорите и пътниците, но специално внимание се обръща на правилното превозване на деца и коректното поставяне на регистрационните номера върху мотоциклетите, пише "Блиц". За неизползване на колан се предвижда глоба от 50 лева и отнемане на 6 контролни точки. При предишната подобна акция само за денонощие в Пловдив бяха хванати 153-ма нарушители. 80 от тях са превишили скоростта в градски условия, предава Нова телевизия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57
Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Дата: 24/06, 14:52
ЕК: Нито една от петте държави извън еврозоната не покрива всички условия за приемане на еврото
Дата: 24/06, 14:471 Коментар
Полицията в Анкара обезвреди терорист от "Ислямска държава"
Дата: 24/06, 14:37