Булфото
Последен ден от новата акция на КАТ. Тя е за използването на колани от шофьорите и пътниците, но специално внимание се обръща на правилното превозване на деца и коректното поставяне на регистрационните номера върху мотоциклетите, пише "Блиц". За неизползване на колан се предвижда глоба от 50 лева и отнемане на 6 контролни точки. При предишната подобна акция само за денонощие в Пловдив бяха хванати 153-ма нарушители. 80 от тях са превишили скоростта в градски условия, предава Нова телевизия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50
Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37