Балове и избори: Отпада забраната за употреба на алкохол


25/05/2019, 07:30

Нова тв

Заради баловете контролът на КАТ е засилен

В деня за размисъл и изборния ден алкохолът в София е разрешен заради съвпадението на вота с абитуриентските балове. Продажбата, сервирането и употребата му се забранява само в изборните помещения и непосредствено прилежащите до тях територии.

А заради баловете контролът на КАТ е засилен. Органите на реда използват всички налични камери, за да следят за безопасността на празнуващите младежи и шофьорите, които ги возят.

Там, където има колони от абитуриенти, при нужда ще се осигурява "зелена вълна" на светофарите. 50 лева е глобата за показване през прозореца на колите.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Външната ни министърка смени визията
Дата: 23/06, 10:28

Възрастен мъж загина при пожар в Бургаско
Дата: 23/06, 10:28

Един човек е тежко пострадал, а други четирима са ранени след катастрофа на пътя Русе-Шумен
Дата: 23/06, 10:25

Путин: Само чрез международното право можем да отговорим на предизвикателствата на 21-ви век
Дата: 23/06, 10:16

Шофьор даде положителна проба за метамфетамин след тежка катастрофа край Свищов
Дата: 23/06, 10:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия