Нова тв
Заради баловете контролът на КАТ е засилен
В деня за размисъл и изборния ден алкохолът в София е разрешен заради съвпадението на вота с абитуриентските балове. Продажбата, сервирането и употребата му се забранява само в изборните помещения и непосредствено прилежащите до тях територии.
А заради баловете контролът на КАТ е засилен. Органите на реда използват всички налични камери, за да следят за безопасността на празнуващите младежи и шофьорите, които ги возят.
Там, където има колони от абитуриенти, при нужда ще се осигурява "зелена вълна" на светофарите. 50 лева е глобата за показване през прозореца на колите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Демерджиев: Олег Невзоров е дал важни показания
Дата: 23/06, 16:51
Случаите на морбили в страната са 408
Дата: 23/06, 16:36
Столична интелектуалка почина на плажа в Лозенец
Дата: 23/06, 16:36
Радев категоричен: Няма да се замразява минималната работна заплата!
Дата: 23/06, 16:30
Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29