Това не е виц! Мъж се обади на 112 и каза: "Помогнете ми, паднах в гроб!"


05/09/2019, 12:20

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

 

Забавна случка разказа Виктор Николаев по Нова тв.

"Мъж се обадил на 112 и казал: Моля, помогнете ми, паднах в гроб.

Е как паднахте?

Ами копаех чужд!"


 
"Ама това виц ли е?" - разсмя се екранната му партньорка Аделина Радева. 

"Не, истински случай е", отговори водещият и продължи: 

"Оказало се, че на мъжа било поръчано да копае дупка, но той пийнал повечко ракия и се озовал вътре в ямата."

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Григор Димитров стартира участието си на турнира в Майорка срещу австралиец
Дата: 23/06, 12:33

Задържаха над 700 кутии контрабандни лекарства и стоки с обозначения на известни марки на "Капитан Андреево
Дата: 23/06, 12:30

Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
Дата: 23/06, 12:30

Прокуратурата: Няма искане за екстрадиране на Невзоров или за задържането му
Дата: 23/06, 12:27

Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Дата: 23/06, 12:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия