Това не е виц! Мъж се обади на 112 и каза: "Помогнете ми, паднах в гроб!"


05/09/2019, 12:20

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: [email protected]

 

Забавна случка разказа Виктор Николаев по Нова тв.

"Мъж се обадил на 112 и казал: Моля, помогнете ми, паднах в гроб.

Е как паднахте?

Ами копаех чужд!"


 
"Ама това виц ли е?" - разсмя се екранната му партньорка Аделина Радева. 

"Не, истински случай е", отговори водещият и продължи: 

"Оказало се, че на мъжа било поръчано да копае дупка, но той пийнал повечко ракия и се озовал вътре в ямата."

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бързият влак от София за Бургас остана на Подуяне заради скъсана контактна мрежа
Дата: 23/06, 18:39

Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25

Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18

След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:141 Коментар

Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия