Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка: Георги Данков
Варненец алармира „Петел“ за скупчване на хора, което се повтаря редовно в последните дни, без никакво зачитане на мерките срещу разпространението на коронавируса. Той три пъти се е обаждал в полицията, за да съобщи нарушението, но досега реакция няма.
Ето целия текст на писмото на нашия читател, публикуваме го без редакторска намеса:
„Това са снимки направени на 16.04.2020 на улица „Петко Стайнов“ до СУПЗ-Варна във време на извънредно положение. Всеки ден групи от 15-20 роми си организират празненства с алкохол и музика, без маски, без каквато и да е било дистанция или хигиена, някой от тях спят на улицата. Още по-лошото е, че органите на реда знаят и не взима мерки, подавал съм сигнал до 112 три пъти вече без каквото и да е отношение. Това е ежедневие във квартал Победа на ул.Петко Стайнов. За едни има правила, за други явно няма, какво трябва да стане - да се заразим целия квартал ли за да вземат мерки?
Георги Данков“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00
Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00