Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
снимка: Георги Данков
Варненец алармира „Петел“ за скупчване на хора, което се повтаря редовно в последните дни, без никакво зачитане на мерките срещу разпространението на коронавируса. Той три пъти се е обаждал в полицията, за да съобщи нарушението, но досега реакция няма.
Ето целия текст на писмото на нашия читател, публикуваме го без редакторска намеса:
„Това са снимки направени на 16.04.2020 на улица „Петко Стайнов“ до СУПЗ-Варна във време на извънредно положение. Всеки ден групи от 15-20 роми си организират празненства с алкохол и музика, без маски, без каквато и да е било дистанция или хигиена, някой от тях спят на улицата. Още по-лошото е, че органите на реда знаят и не взима мерки, подавал съм сигнал до 112 три пъти вече без каквото и да е отношение. Това е ежедневие във квартал Победа на ул.Петко Стайнов. За едни има правила, за други явно няма, какво трябва да стане - да се заразим целия квартал ли за да вземат мерки?
Георги Данков“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28