Кметът на Сърница: Новината за аналгинчетата е фалшива


09/06/2020, 09:19

Кадър: БНТ

В Сърница не е задължително навън да се носят маски, защото е доказано, че там вирусът живее не повече от 20 минути, пише Novini.bg.

Те са задължителни за затворените пространства.

Всички мерки са съгласувани с Националния оперативен щаб (НОЩ), съобщи пред БНТ кметът на градчето Неби Бозов.

В момента се търси нулевият пациент.

Според Бозов новината за аналгинчетата е фалшива. "Не прави чест на отговорните органи да хвърлят вина и да се носят клюки", каза той. "Нагло е това", добави градоначалникът.

"Ако се спазва социална дистанция и хигиена, за две седмици ще се върнем към нормалния начин на живот", каза още Неби Бозов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57

Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53

Земетресение с магнитут 4,2 разлюля тази сутрин Гърция
Дата: 22/06, 08:43

Десетки ранени, а 18 са в неизвестност след експлозия в най-големия газов терминал на Катар
Дата: 22/06, 08:36

Икономисти предупреждават за възможности за заобикаляне на новата данъчна формула за имотите
Дата: 22/06, 08:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия