Кадър: БНТ
В Сърница не е задължително навън да се носят маски, защото е доказано, че там вирусът живее не повече от 20 минути, пише Novini.bg.
Те са задължителни за затворените пространства.
Всички мерки са съгласувани с Националния оперативен щаб (НОЩ), съобщи пред БНТ кметът на градчето Неби Бозов.
В момента се търси нулевият пациент.
Според Бозов новината за аналгинчетата е фалшива. "Не прави чест на отговорните органи да хвърлят вина и да се носят клюки", каза той. "Нагло е това", добави градоначалникът.
"Ако се спазва социална дистанция и хигиена, за две седмици ще се върнем към нормалния начин на живот", каза още Неби Бозов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38
523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25
Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:142 Коментара
Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05