47-годишен пловдивчанин се е самоубил, скачайки от седмия етаж на блок в квартал „Изгрев“, съобщава „Марица“.
Мъжът живеел на първия етаж, но решил да сложи край на живота си шест етажа по-нагоре, от стълбищната площадка. Таско, както се казва самоубилият се, бил разведен, като живеел със 72-годишния си баща. Има голям син.
Не е ясно какво е подтикнало пловдивчанина да се самоубие.
Не е оставил предсмъртно писмо, няма данни да е бил нелечимо болен или с психически отклонения.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10