"Марица": Разведен мъж на 47 полетя от седмия етаж в Пловдив


18/06/2020, 12:25

47-годишен пловдивчанин се е самоубил, скачайки от седмия етаж на блок в квартал „Изгрев“, съобщава „Марица“.

Мъжът живеел на първия етаж, но решил да сложи край на живота си шест етажа по-нагоре, от стълбищната площадка. Таско, както се казва самоубилият се, бил разведен, като живеел със 72-годишния си баща. Има голям син. 

Не е ясно какво е подтикнало пловдивчанина да се самоубие.

Не е оставил предсмъртно писмо, няма данни да е бил нелечимо болен или с психически отклонения.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Нов удар по амбициите на Англия и Томас Тухел
Дата: 27/06, 11:05

Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Дата: 27/06, 10:56

Владислав Горанов: Очаквахме по-амбициозен бюджет
Дата: 27/06, 10:52

Посланикът на Италия: София и Рим имат общи ценности и голям потенциал за развитие
Дата: 27/06, 10:47

Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия