47-годишен пловдивчанин се е самоубил, скачайки от седмия етаж на блок в квартал „Изгрев“, съобщава „Марица“.
Мъжът живеел на първия етаж, но решил да сложи край на живота си шест етажа по-нагоре, от стълбищната площадка. Таско, както се казва самоубилият се, бил разведен, като живеел със 72-годишния си баща. Има голям син.
Не е ясно какво е подтикнало пловдивчанина да се самоубие.
Не е оставил предсмъртно писмо, няма данни да е бил нелечимо болен или с психически отклонения.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов удар по амбициите на Англия и Томас Тухел
Дата: 27/06, 11:05
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Дата: 27/06, 10:56
Владислав Горанов: Очаквахме по-амбициозен бюджет
Дата: 27/06, 10:52
Посланикът на Италия: София и Рим имат общи ценности и голям потенциал за развитие
Дата: 27/06, 10:47
Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34