Снимка: БНР
РЗИ-Кюстендил е внесла днес акта за санкция от 300 лева на премиера Бойко Борисов за това, че при посещението си в Рилския манастир на 23 юни т.г. при влизането в храма на Рилската обител е бил без маска.
Това съобщи за БНР шефът на инспекцията д-р Златко Величков.
Акт е издаден и на пиара на Министерски съвет Севделина Арнаудова.
До дни ще получат поименно актове и придружаващите премиера журналисти, репортери, фотографи и др., които също са били без маска в храма, казаха от полицията в Рила.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Дата: 22/06, 13:41
Туристка: В планината още има снежни преспи, избирайте внимателно маршрутите
Дата: 22/06, 13:34
Утре започва основният ремонт на третокласни пътища - важни транспортни артерии в Генерал Тошево
Дата: 22/06, 13:25
Откриха огнище на шарка в овцевъдна ферма в Първомай
Дата: 22/06, 13:19
България е с най-голям годишен ръст на цените на горивата и смазочните материали в ЕС
Дата: 22/06, 13:06