Снимка: БНР
РЗИ-Кюстендил е внесла днес акта за санкция от 300 лева на премиера Бойко Борисов за това, че при посещението си в Рилския манастир на 23 юни т.г. при влизането в храма на Рилската обител е бил без маска.
Това съобщи за БНР шефът на инспекцията д-р Златко Величков.
Акт е издаден и на пиара на Министерски съвет Севделина Арнаудова.
До дни ще получат поименно актове и придружаващите премиера журналисти, репортери, фотографи и др., които също са били без маска в храма, казаха от полицията в Рила.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57
Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53
Земетресение с магнитут 4,2 разлюля тази сутрин Гърция
Дата: 22/06, 08:43
Десетки ранени, а 18 са в неизвестност след експлозия в най-големия газов терминал на Катар
Дата: 22/06, 08:36
Икономисти предупреждават за възможности за заобикаляне на новата данъчна формула за имотите
Дата: 22/06, 08:26