Булфото
Поредна загуба на медик в разцвета на силите си.
45-годишният д-р Стоян Бонев изгуби битката с COVID-19, съобщават от МБАЛ „Д-р Атанас Дафовски“ в Кърджали и изказват съболезнования на роднините и близките му.
„Д-р Бонев изгуби битката с коварната болест, но с достойнство изпълняваше своя професионален и морален дълг. Светла му памет!“, отбелязват от здравното заведение.
Лекарят от кърджалийската областна болница, е починал в град Бурса, Република Турция,снощи.
"Замина в Турция преди 55 дни. Два дни по-късно бе настанен в болница с доказана коронавирусна инфекция. Явно се е заразил тук, в Кърджали, по време на работа", поясни пред 24rodopi.com близък на починалия лекар.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ким Чен-ун: Северна Корея трябва да строи по два военни кораба годишно през следващите пет години
Дата: 24/06, 07:29
Хърватия се справи с Панама за първата си победа на Мондиал 2026
Дата: 24/06, 07:27
Двама загинали заради горещините в Испания
Дата: 24/06, 07:21
Спират железопътния трафик в Германия заради срив на радиосистемата
Дата: 24/06, 07:14
Кабинетът "Радев" обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Дата: 24/06, 07:09