МБАЛ „Д-р Атанас Дафовски“: Д-р Стоян Бонев загуби битката с Ковид на 45 години


20/01/2021, 20:58

Булфото

Поредна загуба на медик в разцвета на силите си.

45-годишният д-р Стоян Бонев изгуби битката с COVID-19, съобщават от МБАЛ „Д-р Атанас Дафовски“ в Кърджали и изказват съболезнования на роднините и близките му.

„Д-р Бонев изгуби битката с коварната болест, но с достойнство изпълняваше своя професионален и морален дълг. Светла му памет!“, отбелязват от здравното заведение.

Лекарят от кърджалийската областна болница, е починал в град Бурса, Република Турция,снощи.

"Замина в Турция преди 55 дни. Два дни по-късно бе настанен в болница с доказана коронавирусна инфекция. Явно се е заразил тук, в Кърджали, по време на работа", поясни пред 24rodopi.com близък на починалия лекар.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ким Чен-ун: Северна Корея трябва да строи по два военни кораба годишно през следващите пет години
Дата: 24/06, 07:29

Хърватия се справи с Панама за първата си победа на Мондиал 2026
Дата: 24/06, 07:27

Двама загинали заради горещините в Испания
Дата: 24/06, 07:21

Спират железопътния трафик в Германия заради срив на радиосистемата
Дата: 24/06, 07:14

Кабинетът "Радев" обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Дата: 24/06, 07:09

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия