Булфото
Поредна загуба на медик в разцвета на силите си.
45-годишният д-р Стоян Бонев изгуби битката с COVID-19, съобщават от МБАЛ „Д-р Атанас Дафовски“ в Кърджали и изказват съболезнования на роднините и близките му.
„Д-р Бонев изгуби битката с коварната болест, но с достойнство изпълняваше своя професионален и морален дълг. Светла му памет!“, отбелязват от здравното заведение.
Лекарят от кърджалийската областна болница, е починал в град Бурса, Република Турция,снощи.
"Замина в Турция преди 55 дни. Два дни по-късно бе настанен в болница с доказана коронавирусна инфекция. Явно се е заразил тук, в Кърджали, по време на работа", поясни пред 24rodopi.com близък на починалия лекар.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11
Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар
Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00
Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48