Снимка Булфото
Огромна трагедия се случи в София. Момче изгуби живота си след нелеп инцидент. 16-годишен младеж почина след токов удар в София. Инцидентът е станал днес по обед. В 12:45 в „Спешна помощ” е получен сигнал за тежко пострадало момче в района на пешеходната пътека пред болница „Св. Иван Рилски” в София.
По първоначална информация, младежът се подпрял на необезопасен уличен стълб на бул. „Иван Гешов”. Последвал токов удар, в резултат на който младежът почти моментално останал без сърдечна дейност.
На третата минута на място е пристигнала линейка, която откарала тежко пострадалото момче в най-близката противошокова зала. За съжаление, малко по-късно 16-годишният младеж е починал.
На този етап няма информация защо и как уличен стълб не е бил обезопасен и защо високо напрежение е протичало по него. Разследването по случая продължава, пише nova.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мексико попари надеждите на Чехия с класически погром в паметен мач за Очоа
Дата: 25/06, 07:36
Правителството отменя тарифата за пристанищните такси от 2007 г.
Дата: 25/06, 07:30
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18
Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16