Снимка Булфото
Огромна трагедия се случи в София. Момче изгуби живота си след нелеп инцидент. 16-годишен младеж почина след токов удар в София. Инцидентът е станал днес по обед. В 12:45 в „Спешна помощ” е получен сигнал за тежко пострадало момче в района на пешеходната пътека пред болница „Св. Иван Рилски” в София.
По първоначална информация, младежът се подпрял на необезопасен уличен стълб на бул. „Иван Гешов”. Последвал токов удар, в резултат на който младежът почти моментално останал без сърдечна дейност.
На третата минута на място е пристигнала линейка, която откарала тежко пострадалото момче в най-близката противошокова зала. За съжаление, малко по-късно 16-годишният младеж е починал.
На този етап няма информация защо и как уличен стълб не е бил обезопасен и защо високо напрежение е протичало по него. Разследването по случая продължава, пише nova.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18
Доц. Лозанов: Гюров ще е добър кандидат за президент
Дата: 25/06, 19:15
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01