фото: Pexels
За подобен вариант се говори от много време.
Сега го казва самият изпълнителният директор на "Байонтех".
До края на лятото пандемията ще е под контрол, ако ваксинирането продължи със задоволителни темпове. Това заявява изпълнителният директор на "Байонтех" Угур Шахин в интервю за германското списание "Шпигел".
Според Шахин обаче е възможно да има нужда от има нужда и от трета доза от ваксината на "Пфайзер- Байонтех" - най-късно до другата година, допълва БНР.
Според изпълнителния директор на "Байонтех" - най-вероятно от тук нататък ваксинирането срещу коронавируса ще се повтаря на всеки две години.
Причината - ваксините ще бъдат модернизирани заради новите варианти на коронавируса, които ще се появяват. Нещо, което се случвало и с противогрипните ваксини.
Угур Шахин коментира още пред "Шпигел", че това ще е новото нормално.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22