фото: Pexels
За подобен вариант се говори от много време.
Сега го казва самият изпълнителният директор на "Байонтех".
До края на лятото пандемията ще е под контрол, ако ваксинирането продължи със задоволителни темпове. Това заявява изпълнителният директор на "Байонтех" Угур Шахин в интервю за германското списание "Шпигел".
Според Шахин обаче е възможно да има нужда от има нужда и от трета доза от ваксината на "Пфайзер- Байонтех" - най-късно до другата година, допълва БНР.
Според изпълнителния директор на "Байонтех" - най-вероятно от тук нататък ваксинирането срещу коронавируса ще се повтаря на всеки две години.
Причината - ваксините ще бъдат модернизирани заради новите варианти на коронавируса, които ще се появяват. Нещо, което се случвало и с противогрипните ваксини.
Угур Шахин коментира още пред "Шпигел", че това ще е новото нормално.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Дата: 26/06, 22:14
Във Варна публично обсъждат проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г.
Дата: 26/06, 22:07
Тръмп заплаши със 100-процентови мита всяка държава, която наложи данък върху цифровите услуги
Дата: 26/06, 22:02
Българин е арестуван по мащабно разследване за корупция в хазартния сектор на Румъния
Дата: 26/06, 21:54