Снимка Пиксабей
Властите в най-голямата държава на Арабския полуостров съобщиха важна новина за всички, които работят. Ваксинацията срещу COVID-19 ще бъде задължителна за всеки служител, за да отиде на работното си място. Това съобщиха властите в Саудитска Арабия. Ваксинацията ще бъде "задължително условие" за заетите в частния и публичния сектор, за да отидеш на работа. Министерството каза че скоро ще изясни процедурите в този случай и откога ще се прилагат.
В богатата на петрол Саудитска Арабия живеят много чужденци.
Досега там са отчетени над 423 000 коронавирусни инфекции, които са довели до 7032 смъртни случая, пише novinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 22:30
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 22:30
Копринков: Водните ресурси на страната не се управляват добре
Дата: 26/06, 22:27
Руски учени "свързаха" прекъснат гръбначен мозък и върнаха движението
Дата: 26/06, 22:21