Снимка Пиксабей
Властите в най-голямата държава на Арабския полуостров съобщиха важна новина за всички, които работят. Ваксинацията срещу COVID-19 ще бъде задължителна за всеки служител, за да отиде на работното си място. Това съобщиха властите в Саудитска Арабия. Ваксинацията ще бъде "задължително условие" за заетите в частния и публичния сектор, за да отидеш на работа. Министерството каза че скоро ще изясни процедурите в този случай и откога ще се прилагат.
В богатата на петрол Саудитска Арабия живеят много чужденци.
Досега там са отчетени над 423 000 коронавирусни инфекции, които са довели до 7032 смъртни случая, пише novinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28
Депутатите решиха: Изборите за членове на ВСС от професионалната квота да са до 17 октомври
Дата: 26/06, 13:21
Любомир Николов за акцията във Варна: И към момента извършваме претърсвания и изземвания на други адреси
Дата: 26/06, 13:14
Синдикатите настояват за адекватен механизъм за минималната работна заплата
Дата: 26/06, 13:10