снимка pixabay
Всички московчани над 60 г., които не са ваксинирани, попадат под 4-месечна карантина. Това е само част допълнителните антиковид мерки заради пандемията, въведени от руската столица.
От 60 на 80 процента се увеличава задължителната ваксинация при служителите в сектора на услугите, предаде Нова тв.
Под карантина ще трябва да бъдат всички неваксинирани жители на столицата над 60-годишна възраст. Мярката ще влезе в сила на 25 октомви за 4 месеца.
Най-малко 30 процента от служителите на компаниите трябва да работят неприсъствено. Освен това Кремъл обмисля дали да наложи мерки за цялата Руска федерация. Като например една неработна седмица в края на октомври.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В тежко състояние остава жената, пострадала при бруталната катастрофа с три жертви на АМ "Тракия"
Дата: 25/06, 08:11
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01
Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57
Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44