Всички московчани над 60 г., които не са ваксинирани, попадат под 4-месечна карантина


20/10/2021, 07:13

снимка pixabay

Всички московчани над 60 г., които не са ваксинирани, попадат  под 4-месечна карантина. Това е само част допълнителните антиковид мерки заради пандемията, въведени от руската столица. 

От 60 на 80 процента се увеличава задължителната ваксинация при служителите в сектора на услугите, предаде Нова тв. 

Под карантина ще трябва да бъдат всички неваксинирани жители на столицата над 60-годишна възраст. Мярката ще влезе в сила на 25 октомви за 4 месеца. 

Най-малко 30 процента от служителите на компаниите трябва да работят неприсъствено. Освен това Кремъл обмисля дали да наложи мерки за цялата Руска федерация. Като например една неработна седмица в края на октомври.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В тежко състояние остава жената, пострадала при бруталната катастрофа с три жертви на АМ "Тракия"
Дата: 25/06, 08:11

Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01

Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57

Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53

Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия