снимка pixabay
Всички московчани над 60 г., които не са ваксинирани, попадат под 4-месечна карантина. Това е само част допълнителните антиковид мерки заради пандемията, въведени от руската столица.
От 60 на 80 процента се увеличава задължителната ваксинация при служителите в сектора на услугите, предаде Нова тв.
Под карантина ще трябва да бъдат всички неваксинирани жители на столицата над 60-годишна възраст. Мярката ще влезе в сила на 25 октомви за 4 месеца.
Най-малко 30 процента от служителите на компаниите трябва да работят неприсъствено. Освен това Кремъл обмисля дали да наложи мерки за цялата Руска федерация. Като например една неработна седмица в края на октомври.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Парпулова е шампионка по бокс
Дата: 24/06, 18:49
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 18:40
БФС скърби за загиналите таланти на Славия
Дата: 24/06, 18:34
Велев: Този бюджет е по-реалистичен, стъпва се на здрава основа
Дата: 24/06, 18:29
Александър Николов: Голямо евала на целия отбор
Дата: 24/06, 18:07