e-mail: [email protected]
кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Прокурорите, които се оплакаха от натиск по делото АМ „Хемус” са си направили самоотвод. Това съобщи пред медиите заместника на градския прокурор на София Иво Илиев. Действието им той обясни с „безпрецедентния натиск”, на който са подложени. Предстои Софийската апелативна прокуратура да разгледа искането им.
Ако самоотводът им бъде уважен, делото ще бъде разпределено наново на случаен принцип в градската прокуратура в столицата. Докато решението бъде взето, досегашните прокурори ще продължат да работят по случая.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има задържан за пожарите във варненския квартал "Аспарухово"
Дата: 23/06, 17:10
Демерджиев: Олег Невзоров е дал важни показания
Дата: 23/06, 16:51
Случаите на морбили в страната са 408
Дата: 23/06, 16:36
Столична интелектуалка почина на плажа в Лозенец
Дата: 23/06, 16:36
Радев категоричен: Няма да се замразява минималната работна заплата!
Дата: 23/06, 16:30