e-mail: [email protected]
кадър bTV
Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Прокурорите, които се оплакаха от натиск по делото АМ „Хемус” са си направили самоотвод. Това съобщи пред медиите заместника на градския прокурор на София Иво Илиев. Действието им той обясни с „безпрецедентния натиск”, на който са подложени. Предстои Софийската апелативна прокуратура да разгледа искането им.
Ако самоотводът им бъде уважен, делото ще бъде разпределено наново на случаен принцип в градската прокуратура в столицата. Докато решението бъде взето, досегашните прокурори ще продължат да работят по случая.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Според Тръмп Иран е дал съгласие за ядрени инспекции, Техеран отрича
Дата: 23/06, 19:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 19:50
Едва всяко седмо укритие в блок във Варна е в добро състояние
Дата: 23/06, 19:46
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 19:40
Рекордните горещини във Франция застрашават реколтата от зърно
Дата: 23/06, 19:31